Aquacity Poprad - aquapark s 13 vonkajšími a vnútornými bazénmi, tobogánmi, atrakciami a wellnes centrom. 
Vzdialenosť cca 20km

        Hubárčenie - príroda v okolí chaty cca 1km ponúka relax pre milovníkov hubárčenia. Môžte si nazbierať množstvo hríbov a lesných plodov.

        Štrbské pleso - Štrbské Pleso je jedna z troch miestnych častí obce Štrba, v podhorí Vysokých Tatier. Štrbské Pleso je významné centrum turizmu a športov.
Vzdialenosť cca 16km

        


 
Tajomný Šoldov, zaniknutá stredoveká dedina - Len v blízkosti obce Štrba sa nachádzajú hneď tri významné archeologické lokality – Šoldov, Hrachovisko a Za Kolombriakom. Pri archeologickom nálezisku Šoldov navyše stojí míľnik zo 14. storočia známy ako Jánošikova stupaj. 
Vzdialenosť cca 3km.

        


 
Liptovská Teplička - Na trilógii Pán prsteňov filmári pracovali dlho a odviedli skvelú prácu. Keby však vedeli o Liptovskej Tepličke, možno si mohli ušetriť cestu aj prácu. To, čo tu vytvorili naši predkovia, stále láka aj zahraničných turistov. Boli ste sa v Liptovskej Tepličke pozrieť? Ak sa na unikátne pivnice prídete pozrieť, určite nevynechajte ani turistické trasy, ktoré sa nachádzajú v okolí a tiež môžete naraziť na prameň Váhu s pitnou vodou, kde sa osviežite, prípadne sa môžete vydať po náučnom chodníku na vystup na Kraľovu Holu, alebo sa dozviete veľa o histórii obce, a aj niečo o samotných pivničkách, tradíciách, ale aj o rastlinách a zveri, ktorá v okolí žije.
Vzdialenosť cca 17km.

        

        

 


Domáce zvieratá pri chate - Vaše deti si môžu pohladkať a nakŕmiť kozičky a koníky v ohrade blízko chaty.

        Važecká jaskyňa - Važecká jaskyňa je kvapľová jaskyňa v Liptovskej kotline pri Važci. Nachádza sa v doline Bieleho Váhu na severnom okraji Nízkych Tatier v pohorí Kozie chrbty, pri JZ okraji obce Važec, vo výške 784 m n. m.
Vzdialenosť cca 12km.

         TrickLandia Starý Smokovec -  miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. 
Vzdialenosť cca 20km.

        
Tatralandia Liptovský Mikuláš -  celoročný vodný park ponúka vonkajšie aj vnútorné bazény, vzrušujúce jazdy a šmykľavky, bary a reštaurácie.
Vzdialenosť cca 46km.

         ZOO Kontakt pri Aquaparku Tatralandia Liptovský Mikuláš - jedinečná ZOO KONTAKT na Slovensku je miestom, kde sa návštevníci zoznámia so svetom zvierat úplne zblízka. 
Vzdialenosť cca 46km

        Bachledova dolina - chodník korunami stromov sa nachádza v srdci druhovo pestrých lesov Bachledovej doliny. Ukážeme Vám, v čom je príroda Spišskej Magury jedinečná. Spoločne s nami spoznáte tunajšie lesy. 
Vzdialenosť cca 32km.

        Hrady v okolí
Spišský hradje najrozsiahlejším slovenským hradom, dominantou Spiša, harmonicky umiestnenou v krajine na travertínovom brale.
Kežmarský hrad - patrí k typu tzv. mestských hradov – bol postavený priamo na území mesta 
Kežmarku preto, aby ho bránil pred prípadnými nepriateľmi.
Hrad Stará Ľubovňa - stredoveký 
hrad v Starej Ľubovni odkrýva svoje tajomstvá. Príďte zažiť skutočnú atmosféru Ľubovnianskeho múzea na vlastnej koži.